«Чернігівська ТЕЦ» може отримати 35 мільйонів доларів кредиту від Світового банку

17:30, 22 августа 2016

 Экономика В Чернигове

Нещодавно Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав відповідні документи, які вже направлено до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про це повідомляє директор Чернігівської ТЕЦ Олександр Шевченко, інформує прес-служба КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «ТехНова».

Згодом ці документи також мають розглянути в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

За ці гроші можна суттєво модернізувати систему теплопостачання. Перш за все буде оновлено 46-ть центральних теплових пункти ТЕЦ.

  • встановлено автоматизовані системи управління та нового обладнання;
  • встановлено індивідуальні ЦТП з автоматичним регулюванням в окремих будинках;
  • запроваджено систему диспетчеризації;
  • прокладено трубопровід довжиною близько 11 км, що з’єднує мережі ТЕЦ та ПАТ «Облтеплокомуненерго».

Реалізація цього проекту дозволить вийти «Чернігівській ТЕЦ» на новий рівень обслуговування абонентів. А з урахуванням того, що інших інвестицій підприємство наразі отримати не може, то керівництво вимушено обрати дешеві кредити, - переконує Шевченко.

За його словами, модернізація позитивно вплине на собівартість тепла, і як наслідок, кредит буде погашатися за рахунок економії.

Кредит буде розтягнуто на 20-ть років. Перші три роки триватимуть роботи з реорганізації, а перші 5-ть років будуть пільговими в плані сплати кредиту.

Перший транш «Чернігівська ТЕЦ» може отримати вже у цьому році. І одразу після отримання коштів підприємство оголосить міжнародний тендер для проектних організацій, що виготовлятимуть документацію на проведення робіт.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации