У Чернігові тривають роботи з будівництва нового фонтану

15:10, 21 августа 2016

В Чернигове
В центре Чернигова начались работы по реконструкции фонтана

В центре Чернигова начались работы по реконструкции фонтана

На тій частині бульвару по проспекту Миру, що знаходиться навпроти ТРЦ «МегаЦентр» у Чернігові, тривають ремонтні роботи з будівництва нового фонтану.

Перед початком будівництва Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко ініціював збір підписів за світломузичний, а не пішохідний фонтан. І таки зібрав. За повідомлення прес-служби міської ради, опитування проводилося в різних куточках міста, в результаті було зібрано понад 2-х тисяч підписів за музичний фонтан.

Втім, місцеві громадські активісти із цим не погодились. Наприклад, Наталія Воскресенська на своїй сторінці у Facebook описала іншу «сторону медалі». Вона розповідає, що більшість чернігівців хоче бачити саме пішохідний фонтан, її головний доказ – результат опитування містян у спільноті «Типовий Чернігів» Вконтакте – майже 58% проголосувало за пішохідний (також понад 2 тисячі людей).

Згодом міський голова дав свою відповідь на сторінці у Facebook:

Почувши різні думки, я прийняв рішення стосовно проекту встановлення фонтану в парку навпроти «Мегацентру»... Буде виділено кошти на встановлення саме світломузичного фонтану... В наступний період ми розглянемо проект пішохідного фонтану в Центральному парку культури і відпочинку. Там він буде доречнішим.

Написав на своїй сторінці Владислав Атрошенко.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации