До Чернігова з’їхалися родини загиблих учасників АТО з усієї країни

09:55, 21 августа 2016

 Общество Армия

У суботу, 20 серпня, в Чернігові відбувся перший день масштабного заходу для родин загиблих учасників АТО «Єдина Родина України», у рамках якої до міста приїхали гості майже з усіх куточків України.

Волонтери та Департамент ЦЗН ОДА гостинно зустрічали наших гостей. Було приємно чути про перші позитивні враження та слова подяки за організацію заходу. Поки родини спілкувались з психологами, дітей розважали фіксіки та проводили з ними науково хімічні дослідження. Діти у захваті. Дорослі потребують уваги та емоційної підтримки. Ми зустріли біля 100 чоловік. Завтра очікуємо понад 200.

Написала на своїй сторінці співорганізатор заходу, депутат Чернігівської міської ради від Радикальної партії Ірина Березинець.

За її словами, своїх «побратимів» по горю вони вперше зустрінуть саме в Чернігові. Ці родини несуть світлу пам`ять про «героїв», вони не соромляться розповідати про своїх чоловіків та синів. Для них важливо знати, що вони не самі, а їх горе не байдуже іншим.

У суботу в Чернігові перша сотня людей у спільній молитві біля Катерининської церкви пригадали своїх близьких, взяли участь у флешмобі «Біда не зламала. Біда об`єднала» та відвідали концертну програму в Драматичному театрі ім. Шевченко. У неділю триватиме другий день заходу.

UserCommentAvatar

Тяжкий хрест - родини втратили рідних _ синів - братів - батьків ....Бог дасть сили ....Війна ....

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации