Чернігівська «Десна» на виїзді перемогла «Буковину»

19:55, 19 августа 2016

Тільки що завершився матч 5-го туру чемпіонату України в першій лізі між футбольним клубом «Буковина» та чернігівською «Десною». В напруженій боротьбі «сіверяни» здобули в Чернівцях заслужену перемогу. Матч розпочався з атак господарів поля. Вони через короткі паси намагалися розкрити оборону чернігівців, але захисники «Десни» діяли надійно. А 29 хвилині матчу глядачі на трибунах стали свідками справжнього футбольного шедевру. Гравець «Десни» Евгеній Чепурненко з метрів 30-ти з льоту пробив під поперечину і воротар гостей був безсилий врятувати команду. Таким чином, «Десна» повела в рахунку і продовжила грати в свою улюблену гру «від оборони».

Другий тайм розпочався знову з атак футболістів «Буковини». Фанати на трибунах гнали господарів вперед. Чернівчани більшу часу володіли м’ячем і подали купу кутових, але зрівняти рахунок господарям поля так і не вдалося. Таким чином, «Десна перемагає «Буковину» з рахунком 1:0 і набирає 10 залікових очок. Наступний матч «сіверяни» зіграють 26 серпня з рівненським «Вересом».