У Чернігові дівчина вкрала джемпер у магазині, а вже за рік потрапила на службу до Нацполіції

16:35, 15 августа 2016

Общество

Через те, що факт крадіжки джемпера дівчиною в одному з магазинів Чернігова, було некоректно внесено до бази даних, вона встигла скласти тестування та потрапити на службу до Національної поліції України.

«Факт того, що дівчина скоїла крадіжку вдалося підтвердити лише під час перевірки Управлінням внутрішньої безпеки вже у цьому році», - про це журналістам повідомив Начальник Чернігівської патрульної поліції Олександр Леонов.

Перевірка відбувалася й під час того, коли йшов набір до поліції, але через так би мовити «некоректно введене прізвище» у базі даних дівчину не знайшли. Втім, дівчина знаходилася там під своїм прізвищем.

Нагадаємо, що чернігівка разом зі своїм чоловіком завітала до гіпермаркету «Епіцентр», де у переодягальні під свій одяг наділа магазинний джемпер та вирішила вийти непоміченою. Втім, її затримала охорона. Сталося це задовго до того, як вона потрапила на службу до поліції.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею 185 ч. 1 Кримінального кодексу України — крадіжка. Нині перевіряється причетність подружжя до крадіжок в інших магазинах.

Триває досудове слідство. У разі якщо суд винесе обвинувальний вирок, то дівчина отримає не лише термін за крадіжку, а й дисциплінарне покарання за те, що вона приховала даний інцидент.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации