Чернігівський окружний суд поновив на роботі звільненого під час виборів поліцейського Артема Тупицю

14:20, 15 августа 2016

 Общество В Чернигове

Нещодавно Чернігівський окружний адміністративний суд поновив на роботі звільненого під час проміжних виборів по 206-му округу правоохоронця Артема Тупицю. Про це Інформаційному порталу ProCn повідомила родина поліцейського.

Виявилося, що у матеріалах справи бракує матеріалів, що могли б свідчити про те, що Тупиця неякісно виконував свій обов’язок. Мало того, всі його дії були продиктовані наказами лейтенанта поліції Діани Карпенко.

Як відомо, під час виборів оперуповноважений карного розшуку, старший лейтенант поліції Артем Тупиця разом із колегою лейтенантом поліції Діаною Карпенко прибули на виклик до Міського палацу культури, де в той час відбувався партійний захід.

До приміщення не пускали депутата облради Дмитра Блауша та представників Громадянської Мережі «ОПОРА». Виявилося, що особи, які орендували залу, пускали до неї лише людей, що мали відповідний «пропуск».

Ця ситуація й стала приводом для звільнення двох молодих поліцейських, яких допитували на роботі того ж таки дня, а потім т.в.о. начальника головного управління поліції в Чернігівській області Едуард Альохін звільнив їх з посад з формулюванням «за неналежне виконання обов’язків».

Зауважимо, що сьогодні також має відбутися суд, де свої права відстоюватиме звільнена лейтенант поліції Діана Карпенко.

UserCommentAvatar

Дякуємо за підтримку!

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации