Чернігівська «Десна» розійшлася миром з харківським «Геліосом»

10:20, 15 августа 2016

Чернігівська «Десна» в номінально домашньому матчі зіграла внічию з харківським «Геліосом». Матч проходив в Харкові, оскільки, на чернігівському стадіоні ім. Ю. Гагаріна проводяться ремонтні роботи.

Нагадаємо, що «Десна» і «Геліос» зустрічалися чотири дні тому в матчі Кубка країни, і тоді «сіверяни» взяли гору з рахунком 1:0.

Щодо вчорашнього поєдинку, то він пройшов в рівній боротьбі. У Харкові майже весь день йшов дощ, але незважаючи на такі погодні умови, хлопці продемонстрували непоганий футбол. В першому таймі нагоду, щоб забити гол втратив Філіппов. Він пробив з гарної дистанції вище воріт. Потім кілька гарних нагод мали харків’яни. Ударам Лобойка та Коротецького також бракувало точності. В середині другого тайму здавалося, що команди погодились розписати суху нічию. Але проти такого рахунку був форвард «Десни» Олександр Філіппов який на 75 хвилині зустрічі вивів свою команду вперед. Проте чернігівці не довго раділи. Через 3 хвили гравець харківського клубу Віталій Субочєв точним ударом зі штрафного зрівняв рахунок. Як не старалися команди в кінці зустрічі вирвати перемогу, але їм це не вдалося зробити. Таким чином, матч закінчився з рахунком 1:1.

Отже, після цього туру «Геліос» розташувався на третьому рядку таблиці з вісьмома очками, а «Десна» залишилася на п'ятій позиції, в її активі сім балів.

Нагадаємо, що наступну гру чемпіонату «Десна» проведе 19 серпня в Чернівцях. Протистояти «сіверянам» буде місцевий футбольний клуб «Буковина».