Яких змін чекати випускнику під час проходження тестування?

11:34, 06 листопада 2015

Культура
ЗНО 2016

ЗНО 2016

Про цьогорічні зміни у зовнішньому незалежному оцінюванні розказала директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва, яка днями відвідала наше місто.

Першою новиною для випускників шкіл стало те, що у цьому році збільшено кількість предметів. Якщо раніше обов’язковим предметом для тестування була лише українська мова, то зараз потрібно буде здавати мінімум два тести.

Перший предметом вже традиційно здається українська мова, другий – на вибір (математика або історія).

На відміну від попереднього року тестування спроститься, адже деякі вузи не змогли набрати бюджетні місця через те, що для вступу до них необхідно було володіти поглибленими знання з тих чи інших дисциплін.

Більшість потенціальних абітурієнтів лякає те, що з’явилося нове правило, яке передбачаю порогів бал. Ті, хто набрав по тесту понад 100 балів, зможуть подавати документи до вузу, хто набрав менше – ні. Крім того, не має права складати тести з інших предметів.

Проте! Це не стосується обов'язкових предметів, які одночасно зараховуються і як державна підсумкова атестація. Тобто якщо випускник набрав, скажімо, 90 балів з української мови, він буде допущений до тестування з математики або історії, але не буде допущений до тестування з решти предметів.

Тестування з англійської мови зависло в повітрі через банальну причину – нестача техніки для проведення аудіювання.

Варто відзначити, що в 2016 році час для виконання тесту з математики зросте з 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту збільшено з 30 до 33.

ЗНО з української мови збереже загальна кількість завдань, разом з тим надано більше часу (180 хвилин замість 150).

Зареєструватися на пробне тестування можна буде в період з 5 до 30 січня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации