Чернігівські депутати витратять по 200 тис грн з бюджету на виконання власної виборчої програми

16:30, 11 августа 2016

 Экономика В Чернигове
Депутаты выделили себе по 200 тысяч из бюджета Чернигова

Депутаты выделили себе по 200 тысяч из бюджета Чернигова

«За» таке рішення сьогодні, 11 серпня, на черговій сесії Чернігівської міської ради проголосувало 39 депутатів.

Втім, до самого проекту рішення було внесено зміни щодо оприлюднення звіту про витрачені кошти. Також було внесено правку щодо розширення витрат не лише на капітальні, а й на поточні видатки.

А от пропозицію депутата Ігоря Андрійченко («Демократичний Альянс») щодо виключення з проекту рішення пункту виділення матеріальної допомоги чернігівцям, які опинилися у скрутному становищі, депутати не підтримали. Хоча, на думку Андрійченка, це – непрямий підкуп виборців та політична корупція.

Загалом на реалізацію передвиборчої програми депутатами міської ради виділяється 8,4 млн грн. Одна частина йде з міського бюджету, інша – з бюджету участі.

Кошти, які виділяються з міського бюджету (100 тис грн на одного депутата), вони можуть витрачати за власним бажанням. Саме з них можна виділяти матеріальну допомогу, вирішувати проблеми бюджетних установ, надавати допомогу комунальним підприємствам тощо.

Іншу половину коштів депутати мають витратити на ремонт міждворових проїздів у приватному секторі міста. Показово, що депутати самостійно будуть вирішувати за якими адресами необхідно здійснити ремонт доріг.

Зауважимо, що жоден з депутатів не буде отримувати виділені кошти «на руки», вони мають обґрунтувати кожне звернення громадян відповідними заявами. Після вивчення яких в міській раді буде прийматися рішення щодо виділення коштів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации