Чернігівська «Десна» вибила з Кубку України харківський «Геліос»

10:15, 11 августа 2016

Вчора, 10 серпня, чернігівська «Десна» у рамках 1/32 фіналу кубка України з футболу сенсаційно перемогла харківський «Геліос».

Нагадаємо, що в першій лізі «Геліос» є одним з лідерів чемпіонату і футбольні експерти вважають, що саме харківський клуб є одним з основних претендентів на вихід в Прем’єр лігу. Що стосується самого матчу, то в ньому футбольний клуб «Геліос» мав суттєву перевагу. З кожної більш-менш зручною позиції харків'яни били по воротах суперника. Гарні нагоди аби забити гол мали Масалов та Радченко, але удача в тому матчі була на стороні «сіверян». В кінці матчу на 83 хвилині чернігівські футболісти забили вирішальний гол. Після штрафного від Чепуренко захисники не встигли за Щедраковим, і той з близької відстані переправив снаряд у сітку.

Проте на цьому цікаві моменти в грі не завершилися. На 88 хвилині матчу «Десна» залишилася в меншості. Наш голкіпер Костянтин Махновський відповів на провокацію та ногою вдарив Івашка, за що відразу отримав червону картку. Так як замін у чернігівців вже не залишилося капітан «Десни» Вадим Мельник став у ворота. Але у «Геліоса» вже не було сил провести націлену, результативну атаку з точним ударом по воротах. Таким чином, «Десна» перемогла харківський «Геліос» з рахунком 1:0 з чим ми і вітаємо чернігівський клуб.

Нагадаємо, що наступний матч «сіверяни» проведуть також у Харкові. У рамках 4-го туру першої ліги з футболу наші футболісти зустрінуться з тим же «Геліосом».