Житель Чернігівщини намагався перевезти до Європи нелегалів у картонних коробках

12:42, 10 августа 2016

Общество
Житель Черниговщины пытался перевезти в Европу нелегалов в картонных коробках

Житель Черниговщины пытался перевезти в Европу нелегалов в картонных коробках

Вночі, з 6 на 7 серпня правоохоронні органи затримали іноземця - жителя Чернігівської області, який перебуває на території України на законних підставах, який організував злочинне угруповання по нелегальному перевезенню людей з Південно-східної Азії в Євросоюз через державний кордон України.

Організатор формував групи нелегальних емігрантів, готував їх і передавав своїм двом спільникам - жителям західної України. Останні доставляли нелегалів до західних кордонів України і організовували перетин ними кордону минаючи офіційні пункти пропускного митного контролю.

Групу злочинців затримали на гарячому: організатора - в Києві, а подільників - в Закарпатській області недалеко від кордону України і Угорщини.

У багажному відділі вони перевозили троє захованих в картонних коробках чоловіків середнього віку - громадян Індії, мабуть, маскуючи їх під товар. За кожного вивезеного в Євросоюз емігранта вони просили 100 тис. гривень.

Всіх обставин і подробиць справи прокуратура поки не оголосити не може, так як воно кваліфіковано як тяжкий злочин, і частина інформації знаходиться під грифом секретно.

За скоєне учасникам угруповання загрожує до 9 років позбавлення волі та конфіскація майна.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации