Чернігівка Олена Костевич завершила змагання на Олімпіаді

09:15, 10 августа 2016

Головна стрільчиня Збірної України Олена Костевич нажаль завершила боротьбу у стрільбі з пневматичного пістолета. Вона посіла лише 22 місце у кваліфікації та не потрапила до фіналу.

Зазначимо, що у першому раунді кваліфікації Олена Костевич набрала 292 бали, а у другому настріляла лише на 283 очок. З таким результатом спортсменка не отримала право представляти нашу країну у фінальній частині пневматичної стрільби з 25 метрів.

Нагадаємо, що раніше Олена Костевич стала володаркою золотої медалі на Олімпіаді в Афінах. На лондонських іграх українка здобула дві бронзові медалі на 10-метровій та 25-метровій дистанціях.

Додамо, що Олімпійською чемпіонкою у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 25 м) стала гречанка Анна Коракакі. У фіналі вона перемогла німкеню Моніку Карш 8: 6. Бронзову медаль завоювала швейцарка Хейді Дітхельм Гербер.