Чернігівські міські лікарні №1 та №4 поки що об’єднуватися не будуть

15:30, 09 августа 2016

Общество
Больницу на Шерстянке закрывать не будут

Больницу на Шерстянке закрывать не будут

Вчора ввечері в мікрорайоні Шерстянка відбулися збори місцевого населення, на яких обговорювалася так звана «оптимізація» Чернігівської міської лікарні. В результаті чого міський голова Владислав Атрошенко вирішив, що на найближчій сесії міської ради це питання розглядатися не буде.

В реорганізації лікарні є багато раціонального, як з точки зору економії бюджетних коштів, так і з метою більш ефективного функціонування медичної сфери міста. Але люди, які обслуговуються в цій лікарні та живуть на Шерстянці, налаштовані різко проти. Я ніколи не піду проти людей, та не буду ламати їх через коліно, протягуючи потрібні, навіть правильні рішення.

Написав на своїй сторінці Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Разом із тим він додав, що дане питання буде знято з порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради, що відбудеться вже 11 серпня. Втім, Атрошенко звернув увагу й на те, що голосів для прийняття цього рішення («оптимізації») у залі вистачило б.

З цього приводу у Facebook також висловився й депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш:

Разом з громадою нам вдалося достукатися до міського голови і питання буде зняте з сесії, яка відбудеться 11 числа. Я дякую місцевим активістам, Надії Іванівні та всім за те, що звернулися до нас і ми разом показали реальну картину меру! На чому на чому, але на медицині економити не можна!

Написав Дмитро Блауш.

Нагадаємо, що на сесію Чернігівської міської ради мало виноситися питання ймовірного об'єднання Чернігівської міської лікарні №4 та №1. Передбачалося, що лікарня в мікрорайоні Шерстянка закриватися не буде, але декілька її відділень мали б переїхати до корпусу лікарні №1, що знаходиться в центрі Чернігова. Разом із тим начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар запевняв, що медичні працівники також не залишилися б без роботи.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации