Керівником Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» стала Оксана Голубова

13:25, 09 августа 2016

Общество

Громадська діячка та бізнесвумен Оксана Голубова стала керівником Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», а її заступником став Володимир Березинський. Обрано їх було під час установчої обласної  конференції, що відбулася у п’ятницю, 5-го серпня.

За словами заступника керівника Руху «Справедливість» Руслана Колєснікова, чернігівська команда Валентина Наливайченка працювала в рамках громадської організації «Антикорупційний рух» та встигла досягти певних успіхів.

Зокрема, активісти Руху регулярно постачають допомогу бійцям, що беруть участь у збройному конфлікті на сході України. Юристам Руху вдалося довести до логічного завершення 10-ти річну судову тяганину з квартирою чернігівської родини Яреськів, тож нарешті нерухомість повернулася до справжніх власників. Чернігівцям також запам’яталися акції Руху «Я не даю і не беру хабарів» та «Вимагаємо покарання».

Нині ГО «Антикорупційний рух» підтримує у суді бійця АТО Володимира Шинкаренка, який судиться проти Кабінету Міністрів та відстоює своє право на вищу професійну освіту та проїзд тощо.

Руслан Колєсніков переконаний, що навіть не маючи у своєму розпорядженні «депутатських» та чиновницьких» крісел, можна знати шляхи вирішення проблем. Тож команда новоствореної Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» вже почала планувати наступні кроки. Зокрема, вони боротимуться з незаконною вирубкою лісу, корупцією, а також допомагати родинам учасників АТО.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации