В Чернігові ЖКГ тепер будуть підписувати «акти виконаних робіт» з мешканцями будинків

11:55, 08 августа 2016

В Чернигове
ЖЭКи в Чернигове станут меньше халтурить

ЖЭКи в Чернигове станут меньше халтурить

Чернігівці виявили бажання підписувати з житлово-комунальними господарствами акти виконаних робіт. Згідно з петицією, яку зареєстрував чернігівець Андрій Карась, до підписання цього документу між групою уповноважених осіб будинку та ЖКГ, комунальники не мають виставляти жодних рахунків.

За місяць петиція перетнула мінімальний поріг голосів та потрапила на стіл до начальника Житлово-комунального управління Ярослава Куца.

Це дозволить контролювати якість надання послуг. А то у нас вологе «підмітання» роблять раз на рік, а коли звертаєшся до ЖЕКу, то кажуть, що роблять двічі на місяць: Коли Вас немає вдома.

Йдеться в петиції.

У п’ятницю, 5 серпня, Ярослав Куц дав відповідь на петицію, де написав, що вже готується розпорядження Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка відповідно до якого ЖКГ будуть зобов’язані підписувати акти виконаних робіт на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій з уповноваженою особою/ами будинку.

А у випадку, коли мешканці будинку матимуть скарги на неякісно виконані роботи, або на відсутність підпису в акті виконаних робіт уповноваженої особи будинку, управитель буде зобов’язаний протягом місяця зробити перерахунок за неякісно надані послуги.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации