Антимонопольний комітет закликав чернігівську міську владу не маніпулювати громадською думкою

15:45, 06 августа 2016

В Чернигове
АМКУ жестко ответил на претензии мэра Чернигова и обратился в прокуратуру

АМКУ жестко ответил на претензии мэра Чернигова и обратился в прокуратуру

Антимонопольний комітет України відреагував на звинувачення Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка стосовно закиду на адресу АМКУ, що він «організоване злочинне угрупування».

Зокрема, Антимонопольний комітет закликав замовників торгів вивчати Закон та припинити маніпулювання громадською думкою щодо публічних закупівель.

АМКУ уважно відноситься до відомостей стосовно можливих корупційних складових під час торгів. Тому закликаємо представників місцевої влади, які вдаються до звинувачень Комітету, надати всі необхідні відомості до правоохоронних органів.

Зауважила державний уповноважений, член адміністративної Колегії АМКУ Агія Загребельська.

Нагадаємо, що під час проходження тендеру на закупівлю нових тролейбусів для комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління», Колегія Антимонопольного комітету виявила порушення законодавства з боку Замовника, тобто тролейбусного управління. Вчора, 5 серпня, з цього приводу Антимонопольний комітет звернувся до прокуратури. А Владислав Атрошенко, у свою чергу, обурився рішенням Антимонопольного комітету, назвавши його «організованим злочинним угрупуванням».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации