В Чернігові представлено «Попередню схему велосипедної інфраструктури»

13:55, 06 августа 2016

 Общество В Чернигове

У п’ятницю, 5 серпня, в Чернігівській міській раді вкотре обговорювали перспективи розвитку велоінфраструктури міста. Цього разу було навіть представлено «Попередню схему велосипедної інфраструктури на 2016-2020 рр.».

Концепція розвитку велоінфраструктури в Чернігові була прийнята ще у 2014-му році. За цей час у місті з’явилася лише одна велосипедна доріжка – по вул. Мазепи (колишня вул. Щорса). Хоча, Чернігів нібито створений для розвитку велоінфраструктури, адже на відміну від багатьох інших міст, тут безліч широких вулиць.

Згадану концепцію розвитку велоінфраструктури ініціювала громадська організація «Простір злагоди», представники якої вже відвідали декілька європейських міст та перейняли їх досвід. В результаті чого було створено попередню схему велодоріжок.

Згідно з нею, велосипедні маршрути являють собою чотири промені, що у різних напрямках перетинають Чернігів впоперек, а ще трьох кілець: «паркового», «центрального» та «об’їзного». Разом із тим пропонується облаштувати велодоріжки й вздовж річок Стрижень та Десна.

Зауважимо, що не в кожному випадку доведеться з нуля будувати доріжки, адже в окремих випадках їх можна зробити за рахунок тротуару чи проїжджої частини.

Тож нині активісти закликають громаду Чернігова до обговорення ініціативи, адже у разі підтримки «Попередньої схеми велосипедної інфраструктури на 2016-2020 рр.» міська рада виділить кошти на її реалізацію.

Думки будуть збиратися протягом серпня-вересня, а потім відбудеться електронне голосування або збір підписів мешканців міста. Втім, реалізація велодоріжок можлива лише у наступному бюджетному році.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации