Адвокати Чернігівщини стоять на захисті невинних громадян

18:30, 05 августа 2016

Общество

Григорій Лизак отримав доручення від Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області від 23.02.2016 року №025-0000251.

Адвокат був потрібен хлопцю, якому ще не виповнилось 18 років, але він вже скоїв грабіж начебто з насильством, що є частиною другою статті 186 Кримінального Кодексу України. Юнакові загрожувало 4-6 років ув’язнення.

Хлопець свою провину зовсім не визнавав. Григорій Лизак на суді довів, що більшість доказів була зібрана з порушеннями, тобто є некоректними.

Вирок у суді не може ґрунтуватися на припущеннях, а тому було постановлено, що обвинувачуваний не скоював даного злочину, і від 6 липня 2016 року юнака було визнано невинним.

Ще один адвокат – Микола Самойленко допоміг жінці з малозабезпеченої сім’ї, яку звинувачували в тому, що вона ухиляється від виконання батьківських обов’язків.

Справа в тому, що 8-річний син жінки скоїв 21.05.2016 року адміністративне правопорушеня, і через це жінку намагалися позбавити батьківських прав.

Так як хлопцеві навіть не виповнилося 14 років, тому не було підстав для обвинуваченя в даному правопорушенні.

В документах, які надав прокурор, зовсім не було фактів щодо порушення закону чи бездіяльності у вихованні дитини обвинуваченою жінкою.

Тому 10.06.2016 року Ніжинський міський районний суд Чернігівської області закрив справу щодо жінки, так як ії дії не несли жожного адміністративного правопорушення.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации