Чернігівці засумнівалися в якості плитки, яку комунальники мостять на бульварі по пр. Миру

14:40, 05 августа 2016

 Общество В Чернигове

Нещодавно в Чернігові по пр. Миру відновилися ремонтні роботи з мощення плитки, втім у місцевих жителів та журналістів з’явилися сумніви щодо відповідності привезеної плитки тій, що прописана в документації.

На ці закиди начальник управління ЖКГ відповів, що плитка повністю така ж сама, як і зазначена в документації. Втім, він переконує, що у документації прописані лише характеристики товару, а от зазначати в паперах назву конкретного виробника – не можна, бо, мовляв, це дискримінація учасників тендеру.

Зокрема, мова йде про компанію-виробника «Золотий апельсин», яка буцімто була єдиною, яка змогла запропонувати найміцнішу плитку. Принаймні такі слова раніше зауважував колишній начальник ЖКГ Геннадій Луценко.

Попри невеличкий скандал, мощення плитки на бульварі по пр. Миру остаточно буде завершено до 1-го вересня, а згодом розпочнеться ще й процес озеленення.

Нагадаємо, що в засобах масової інформації нещодавно з’явилася стаття журналіста Ігоря Грищенко, який порівняв два види плитки: ту, що зазначено в документах та ту, що 28 липня було привезено для ремонтних робіт на бульвар. За його переконаннями, вона суттєво відрізняється кольором, формою, вагою тощо.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации