Чернігівці підтримують олімпійські цінності

16:15, 04 августа 2016

Спорт
Чернігів долучиться до олімпійського руху

Чернігів долучиться до олімпійського руху

Завтра, 5 серпня, в нашому місті відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапору Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Захід відбудеться біля флагштоку «МакДональдз». В ньому візьмуть участь представники міської влади та чернігівські спортсмени.

Подібні церемонії відбудуться і в інших обласних та районних центрах України з метою популяризації олімпійських цінностей, залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя, поглиблення знань про олімпійський спорт та виховання патріотичних почуттів уболівальників.

Нагадаємо, першою з чернігівських спортсменів Олімпіаді стартує стрільчиня Олена Костевич. 9 серпня з 3.00 до 10.45 (за київським часом) вона змагатиметься у стрільбі з пневматичного пістолета на 25 метрів.

А 12 серпня, на ринг вийде Дмитро Митрофанов. Він боксуватиме у ваговій категорії 75 кілограмів. Шлях до медалей Дмитро розпочне з 1/16 фіналу. Час виступу чернігівця 11.00-13.45. І третя представниця Чернігівщини - Ольга Бібік 19 серпня о 14.10 вийде на бігову доріжку у своїй дисципліні – естафеті 4 по 400 метрів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации