В Чернігові поліція затримала чоловіків, які пиляли дерева в парку «Ялівщина»

15:00, 03 августа 2016

Общество
Патрульні затримали в Ялівщині лісорубів-бракон’єрів

Патрульні затримали в Ялівщині лісорубів-бракон’єрів

Вчора, 2 серпня, пізно ввечері до поліції надійшла інформація, що декілька чоловіків пиляють дерева в Ландшафтно-регіональному парку «Ялівщина».

Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Чернігова у Facebook.

Прибувши на місце події, правоохоронці побачили двох чоловіків, які за допомогою дворучної пилки розпилювали сосну приблизною довжиною 24 м. Під час затримання спротиву чоловіки не чинили (1964 та 1970 р.н.). Їх обох було направлено до слідчо-оперативної групи Чернігівського міського відділу поліції.

За незаконну порубку лісу, а тим паче в межах ландшафтного парку «Ялівщина», чоловіки можуть бути притягнуті не лише до адміністративної, а й до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що в минулому місяці до Чернігова завітав Генеральний прокурор України Юрій Луценко, який під час представлення трудовому колективу прокуратури нового Головного прокурора Чернігівської області, зробив зауваження працівникам відомства стосовно бездіяльності у справах з розкрадання лісу.

Тоді Луценко був стурбований тим, що в Чернігівській області зафіксовано понад 350 випадків незаконної порубки лісу, а до суду дійшло лише близько десяти випадків. Наприклад, прокуратура Прилуцького району змогла довести до кінця справу лише про зріз восьми сосон, штраф за кожну з яких варіюється в межах 50-ти грн.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации