Відбулося перше засідання Чернігівської обласної ради

18:21, 23 листопада 2015

Политика
Перше засідання Чернігівської обласної ради

Перше засідання Чернігівської обласної ради

Сьогодні, 23 листопада, відбулася перша сесії Чернігівської обласної ради, на якому голову облради відстояла Солідарність, а першого заступника – Наш Край. Така розстановка сил у новоспеченій Чернігівській обласній раді.

На сесію завітало 9 народних обранців та 100% депутатів обласної ради.

Партія президента «Солідарність» запропонувала кандидатуру Ігоря Вдовенка, а Радикальна партія – Олега Авер’янова. У результаті таємного голосування перемогу здобув Вдовенко, який заручився 35 із 64 депутатів.

Ігор Вдовенко - доктор педагогічних наук. Раніше працював у ЧНПУ ім. Т.Шевченка. Цього року був призначений на посаду начальника управління освіти і науки. Проживає у Щорсі.

Олег Ляшко був незадоволений голосуванням та публічно звинуватив представників фракції «УКРОП» у «зраді демократичної більшості» та продажності.

Потім на посаду першого заступника голови було запропоновано представника «Нашого краю» Валентина Мельничука, якого підтримало 35 депутатів.

Валентин Мельничук - доктор філософії у галузі ділового адміністрування. Переважну частину життя займав ключові посади. Зокрема, був головою міської ради та головою облдержадміністрації, а з 2010 року обраний до обласної ради. Проживає у Чернігові.

Не обравши заступника голови обласної ради, депутати пішли на перерву до 27 листопада.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации