В Чернігові збільшили фінансування спорту з міського бюджету

11:25, 03 августа 2016

 Спорт В Чернигове

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля на щотижневій нараді у міській раді  звернув увагу присутніх на проблеми, які є на сьогоднішній день в чернігівському спорті.

В Чернігові не має єдиного спортивного майданчика для тренувань та проведення різного роду змагань. Всі споруди, де тренуються діти, орендовані. Легкоатлети тренуються на стадіоні ім. Ю. Гагаріна – ми платимо за це оренду, там знаходиться й наша школа «Атлет», де є й бокс і важка атлетика. Інші спортсмени тренуються по якихось підвальчиках, залах, а також використовують для тренувань спортивні зали, спортивні майданчики загальноосвітніх шкіл. Тому ми маємо негайно приймати міри.

зазначив Андрій Дериземля.

Крім того, начальник управління сім’ї, молоді та спорту міської ради зауважив, що цьогоріч за підтримки міської влади оздоровилися та відпочили в літніх таборах 9150 дітей. Цей показний більший ніж в минулому році.

Також Андрій Дезиземля прокоментував ситуацію з спортивною базою на Валу:

В цьому скандалі вже потрібно давно поставити крапку, щоб ця база функціонувала виключно в спортивному напрямку. Нами була проведена зміна поштового адресу, щоб признати це приміщення безхозним. І якщо протягом 12 місяців ніхто не надасть повний пакет документів, то ця база, ми сподіваємося, перейде на баланс міста.

додав Андрій Дериземля.

Після його доповіді міський голова Чернігова відповідним рішення видів 17 мільйонів гривень із міського бюджету на розвиток управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Таким чином, призери міжнародних змагань та їх тренери за значні досягнення у різних видах спорту повинні отримати додаткову матеріальну підтримку від міського голови.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации