На менському смітті почали заробляти гроші

15:23, 30 июля 2016

Общество

У Мені на одному з підприємств, збирають та сортують макулатуру та пластик. Контейнери для сортування різних видів сміття також встановили і в деяких селах.

Директор КП «Менарайкомунпослуга» Валерій Квашук розповів, що раніше сміття просто спалювали, або везли на смітник. Так як бюджет не давав кошти на переробку сміття, то підприємство виділило на це кошти з власних ресурсів. Закупили необхідне обладнання і стали збирати пластикові відходи та макулатуру у місті Мена, а також агітуватии людей до сортування сміття, яке вони викидують в контейнери.

Зараз контейнерів для сортування сміття вже декілька десятків по всій Мені. Жителі охоче сортують макулатуру та пластик, і це приносить неабияку допомогу в підтримці охайності місту. Коли місцеві приносять сортоване сміття на підприємство, вони також отримують кошти.

На сміття наразі встановлені такі ціни за 1 кг.:
1 кг. макулатури — 1,2 грн,
пакувальної плівки — 3 грн,
стрейч¬плівки — 2,5 грні,
пластикових пляшок — 1,2 гривні,
склобою — 10 копійок.

 За 4 тижні підприємство збирає до однієї тонни макулатури

 

Валерій Анатолійович Квашук

Макулатура і пластикові відходи пресуються спеціальним пресом, і потім вже її компактно складують . Таку сировину вже відправляють до Чернігова — у ПП «Чернігіввторма».

Наразі в цеху працюють 2 сортувальники і один пресувальник. Через деякий час підприємство буде розширятися, і очікується поява нових робочих місць.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации