У Чернігові хотіли заборонити концерт «Кроликів»

10:25, 25 декабря 2015

Культура
Народні артисти України Володимир Данилець та Володимир Моісеєнко

Народні артисти України Володимир Данилець та Володимир Моісеєнко

У гумористичного дуету «Кролики» був запланований виступ у Чернігові, проте деякі активісти звинуватили їх у зневажливому ставленні до державної мови та надіслали листа навіть на ім’я президента, щоб концерти в Україні були скасовані.

З проханням заборонити їх концерт деякі громадські організації та політичні сили написали листи Президенту, Міністру культури України, директору Департаменту культури Чернігівської ОДА та директору Чернігівського драматичного театру.

Про це вчора, 24 листопада, на своїй прес-конференції розказали народні артисти України Володимир Данилець та Володимир Моісеєнко.

Разом з тим вони заперечили звинувачення проти себе та зауважили, що ніколи не мали нічого проти української мови.

Стало відомо, що скандал розгорівся після запису спільного концерту з російськими зіркам та звинувачень Данильця у негативному висловлюванні щодо української мови.

Артисти також розказали пресі, що є відео, на якому він дискутує з Іриною Фаріон, але кожна людина інтерпретує його по-своєму. На думку Данильця, якщо розмовляти українською мовою, то це має бути саме українська мова, а не діалекти.

- Ми ніколи не сказали жодного поганого слова про Україну, - підкреслив Володимир Моїсеєнко.

Нагадаємо, що дует «Кролики» виступає не тільки в Україні та Росії, а й у різних інших країнах саме як український колектив та не має політичних жартів у своєму арсеналі.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации