У Чернігівській міськраді вирішували який фонтан потрібен жителям міста

18:00, 29 июля 2016

В Чернигове

Сьогодні, 29 липня, у міськраді відбулась зустріч депутатів, громадських організацій та активістів, на якій обговорювали тему «Якому фонтану в Чернігові бути».

На зустрічі був присутній заступник чернігівського міського голови Олександр Кириченко, який лобіював проект світломузичного фонтану біля Мегацентру. Опонентами Олександра Володимировича були представники громадських організацій, деякі депутати, та активні громадяни Чернігова.

Депутат від Радикальної партії Ірина Березинець активно пропонувала своє бачення того, який фонтан потрібно будувати:
- В минулому році я з дітьми їздила в Латвію, і там вони бачили такі сучасні «пішоходні» фонтани, з яких вони не виходили. І це побудило мене задати начальнику ЖКГ Ярославу Куцу питання чому спочатку виділяються кошти, а вже потім обговорюється концепція фонтану. Якщо громадськість запропонує інший варіант, то треба буде прислухатися до нього. В інтернеті є приклади фонтанів, набагато модніші, ніж той, який пропонує Ярослав Валентинович .

Депутат Сергій Воробйов начебто погодився з бажанням громадськості побудувати пішохідний фонтан, але зауважив, що проект будування фонтану депутати бачили ще навесні цього року і за нього проголосували.
- Я не маю архітектурної освіти, але мені запропонований проект фонтану подобається. Але якщо ми знову не приймемо даний проект, то взагалі нічого не побудуємо, бо це розтягнеться на довгий час. Щодо місця розташування, то я такий фонтан бачу в міському парку відпочинку.

Остання фраза Сергія Воробйова викликала безліч обурення в залі, бо більшість активістів бажає бачити фонтан в центрі Чернігова.

Також громадські активисти у своїх виступах зауважили, що більшість чернігівців підтримують саме так званий «пішохідний» фонтан. Олександр Бондар, громадський діяч, сказав, що проект фонтану, який пропонує влада, нагадує йому старі «хрущовки».

Відомий у Чернігові громадський діяч Олександр Гашпар наголосив, що з юридичної точки зору, фонтан, який пропонують депутати, взагалі не є проектом:

- Є підозри, що в даному випадку слово «фонтан» є синонімом слова «відкат». Останнім часом у нас проводяться закупівлі взагалі без тендеру.

Далі, надали слово деяким мамам, які також підтримали ідею саме «пішохідного» фонтану, який буде нести користь у спеку, як дорослим, так і дітям.

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц на запитання від активістів, скільки буде коштувати «пішохідний» фонтан, сказав, що ціна буде приблизно така сама, як і на світломузичний фонтан, тобто 3,5-4 млн. грн. На що громадські діячі відповіли, що в інших містах Украіни подібні проекти обійшлись містам максимум до 2,5 млн. грн.

- Є «Жигулі», а є «Мерседес», це ж різні речі. Щоб зробити якісно, потрібно залучити більше коштів, - парирував Ярослав Куц.

В кінці зустрічі активісти подарували начальнику ЖКГ плакат, який символізував квиток в один кінець до міста Суми.

Чи дослухається влада до громадськості, побачимо з часом.

UserCommentAvatar

Все понятно. Не будет в этом городе ничего так, как этого хотят жители((( Даже фонтан и тот выбрали такой, чтобы денег отмыть, а не сделать людям приятное! А любимчик Атрона Куц? Опять врет. Как так может быть, что в других городах строительство похожего объекта на МИЛЛИОН дешевле стоит????

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации