Кожен депутат Чернігівської міської ради отримає по 200 тисяч

12:10, 29 июля 2016

В Чернигове

Сам проект Програми вже затвердили на засідання виконавчого комітету. Остаточне рішення мають прийняти депутати на найближчій сесії.

Зазначимо, що весь обсяг фінансування програми складає 8,4 мільйони гривень. З них половина, 4,2 мільйони гривень, із загального фонду міського бюджету, інша половина – з бюджету розвитку.

 Зазначимо, що кошти виділяють з міського бюджету, а саме 100 тисяч, депутати можуть витратити на здійснення видатків споживання, у тому числі на надання матеріальної допомоги громадянам міста, які опинилися у скрутному становищі, вирішення нагальних потреб бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, фінансову допомогу комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, тощо.

Інші 100 тисяч гривень від кожного з 42 депутатів підуть на капітальній ремонт міждворових проїздів у приватному секторі міста. Зазначимо, що самі депутати мають право вибирати адреси де доцільно проводити ремонти таких проїздів.

UserCommentAvatar

Серьезно? Т.е. мы им еще и денег даем просто так... Неплохо! А потом Атрошенко будет нам рассказывать, что местный бюджет пуст... Конечно, если чиновникам раздают деньги под их ответственность! Дороги в частном секторе.. Ага щас! Воруй не хочу...

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации