В Чернігові учаснику бойових дій встановили пям’ятник

11:35, 28 июля 2016

В Чернигове

26 липня на міському цвинтарі «Яцево» відкрили пам’ятник учаснику бойових дій Миколі Брую. Друзі Миколи розповідали  словами друзів Миколи він був доброю людиною. В юності пройшов строкову службу в десантних військах. Закінчив історичний факультет ЧНПУ ім. Шевченка.

Потім Миколу мобілізували до 1-ї окремої танкової бригади. Під час боїв у районі Луганського аеропорту рівно два роки тому, 26-го липня 2014-го, Микола Бруй загинув, визволяючи товаришів з оточення. Побратими Миколи подали клопотання про присвоєння Миколі Брую звання Героя України.

Дуже вдячна бойовим побратимам Колі, які не забувають про нього і про нас. Я сподіваюсь, що ця ваша зустріч щороку, хоч і у сумний день, стане для вас традиційною. Братерство допомагає подолати безліч труднощів. Хочу окремо подякувати побратимам Миколи з «Тризубу», які внесли вагомий внесок в те, щоб встановлення пам’ятника стало можливим.

написала на своїй сторінці в «Facebook» мати Миколи пані Людмила Бру

 

Нагадаємо, що у Миколи Бруя залишились дружина й донька. Його мати й сестра – відомі в нашому місті громадські активісти.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации