В Чернігівській області лише третина цільових медичних програм забезпечена коштами на 100%

16:45, 27 июля 2016

Общество

В Чернігівській області прийнято 16-ть цільових медичних програм, які мають на меті забезпечити ліками хворих на онкологічні захворювання, туберкульоз, СНІД тощо, але лише третина з них профінансована на 100%.

Про це повідомив начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації Петро Гармаш вчора, 26 липня, на брифінгу в Чернігівській ОДА.

Зокрема, нині мають достатнє фінансування хворі нефрологічного профілю, а також хворі на розсіяний склероз та гемофілію. Достатньо також коштів й на оплату послуг гемодіалізу та на виконання державної програми «Репродуктивне здоров'я нації на період до 2015 року» (імуноглобулін, контрацептиви для дихальних розладів, препарати при кровотечах).

Разом із тим програма «Централізовані заходи щодо медикаментозного забезпечення дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання» забезпечена коштами лише на 11% від запланованого. На лікування туберкульозу виділено лише 28%,  а на профілактику жителів Чернігівської області від інфекційних хвороб – 40%.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации