В Чернігові розпочали інспектувати будинки

 25 липня у нашому місті була створена спеціальна комісія по підтримці будинків ОСББ яку очолив заступник Чернігівського міського голови Олександр Кириченко.  Завданням даної комісії полягає в тому, щоб обстежити технічний стан житлових будинків, комунікацій та електричних мереж з метою надання експертного висновку для участі в «Програмі сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки». Нагадаємо, що Міська програма передбачає співфінансування капітальних ремонтів у будинках мешканцями та міським бюджетом  у вигідній для чернігівців пропорції 20% на 80%

Якщо у нас з’явиться діалог з новими ОСББ, то від цього виграють всі. Співпрацюючи разом ми зможете осучаснити будівлі нашого міста.

зазначив Олександр Кириченко.

Також пан Кириченко додав, що комісія створена для того, щоб на основі обстежень дати висновок, що саме потрібно корінним чином змінити у конкретному будинку. Ці кошти можна буде використати на повну заміну труб водопостачання і водовідведення, утепленням труб гарячої води, заміною труб теплопостачання, встановлення у будинках лічильників тепла, проведенням заміни існуючих ліфтів, утепленням зовнішніх стін будинків, заміною вікон у під’їздах на енергозберігаючі, а також заміною вхідних дверей, тощо.

На цей рік планується охопити проектом 20-30 будинків, а наступного року - 200 будинків. А в перспективі на 3-5 років – оновити весь житловий фонд.

Спочатку комісія вирішила обстежити 8 будинків з ОСББ, які розташовані в районі готелю «Градецький». Керівники цих ОСББ для більш успішної роботи об’єдналися в асоціацію і тепер у деяких проектах беруть участь спільно. Про перші результати роботи комісії буде відомо до кінця тижня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации