Чернігівські веслувальники стали п’ятими на всеукраїнських змаганнях

14:10, 26 июля 2016

Чернігівські веслувальники гідно виступили у Києві. Відео

Нещодавно в Києві закінчилися всеукраїнські змагання з веслування на байдарках та каное. Троє чернігівських команд спортивних шкіл  повернулися додому в різному настрої. З 24 команд, які приймали участь в турнірі, ДЮСШ міської ради посіла лише 19-те місце, школа товариства «Спартак» – 16-те, а ось команда школи ФСТ «Україна» зайняла високе п’яте місце.

Директор школи з веслування на байдарках та каное ФСТ «Україна» Сергій Гамалій задоволений виступами своїх підопічних.

Десять наших юних спортсменів стали призерами змагань, здобувши одинадцять медалей. Це один з найкращих виступів нашої школи за всю історію.

зазначив Сергій Гамалій.

Відзначимо, що вперше в програмі змагань були гонки дівчат на каное-двійках, і наші красуні здобули срібні і бронзові медалі на різних дистанціях.