Ніжинські рятувальники отримали медичний літак

10:18, 26 июля 2016

Общество
«Швидка допомога на крилах»: ніжинські рятувальники отримали медичний літак

«Швидка допомога на крилах»: ніжинські рятувальники отримали медичний літак

Днями Ніжинський авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України отримав модернізований новітнім медичним обладнанням літак Ан-26.

Модернізували літак в Києві та ще декілька місяців тому передали на баланс ніжинських надзвичайникам. Зауважимо, що цей літак поки що єдиний в Україні.

Завдяки «швидкій допомозі на крилах» реанімувати тяжкохворих буде набагато легше, адже літак допоможе не лише значно скоротити шлях від місця надзвичайної події до лікарні, а й дозволить медикам зробити медичні маніпуляції ще в салоні літака, адже він обладнаний модулями для інтенсивної терапії.

В салоні літака одночасно може перебувати дві тяжкохворі людини, шестеро лежачих та чотирнадцять сидячих.

Раніше літак виковував військово-транспортні послуги, а тепер його переобладнано на медично-санітарний: в літаку здійснено повний капітальний ремонт вузлів та агрегатів, встановлено сучасну навігаційну систему, яка дозволяє здійснювати санітарні рейси за кордон, систему запобігання зіткнення у повітрі TCAS-94 тощо.

Для того, щоб злетіти у повітря літаку потрібно лише півкілометра смуги, а від Києва до Одеси Ан-26 може долетіти за годину.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации