Депутати Чернігівської обласної ради погодилися взяти на баланс вузлову лікарню

09:10, 26 июля 2016

Общество
Железнодорожная больница в Чернигове перейдет в собственность области

Железнодорожная больница в Чернигове перейдет в собственность области

Депутати Чернігівської обласної ради просять Кабмін та Міністерство інфраструктури безкоштовно передати облраді цілісний майновий комплекс «Вузлової лікарні станції Південно-Західної залізниці». Якщо прохання буде виконано, то у медичного закладу зміниться статут та з’явиться фінансування.

За задумом депутатів, вузлову лікарню потрібно включити в структуру Чернігівського обласного бюро судово-медичної експертизи.

На думку Голови облдержадміністрації Валерія Куліча, зробити це необхідно, адже медичний заклад вже давно не надає жодних послуг, тим паче після реорганізації медперсонал буде працевлаштований. Іншої думки дотримується депутат з фракції «УКРОП» Сергій Журман, який на останній сесії облради назвав це рішення «великою помилкою», за яку відповідати доведеться в майбутньому.

Нагадаємо, що на початку минулого року залізничні лікарні в Україні були виключені зі списку відомчих установ «Укрзалізниці». Втім, Чернігівська міська рада довго не брала вузлову лікарню на баланс. А коли депутати зрештою погодилися взяти її на баланс через рік, то Верховний суд визнав незаконність такого примусу і лікарня знову стала «висіти в повітрі». А відтак медперсонал не отримував заробітну платню тощо.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации