Обласна рада виділила кошти Чернігівському ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

13:25, 25 июля 2016

 Экономика Общество

Чернігівському ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на придбання необхідного обладнання необхідно понад 10,5 млн грн. На останній сесії Чернігівської обласної ради депутати виділили 6,75 млн грн. Решта коштів очікується від спонсорів.

Реалізація «Програми забезпечення чернігівського військового ліцею речовим майном» розрахована на 5 років.

Передбачається, що у цьому році ліцей буде профінансований на 1,5 млн, з яких один мільйон надійде з обласного бюджету. Гроші будуть спрямовані на закупівлю парадної,  повсякденної та зимової форм, спортивного одягу, взуття, білизни, рушників та ременів для вихованців ліцею.

Чернігівська обласна рада була вимушена виділяти кошти на придбання спорядження для ліцеїстів, адже ще в лютому Кабінет міністрів видав постанову, якою скасував норми забезпечення ліцею речовим майном.

Якщо б Чернігівська обласна рада не виділила кошти, то речі ліцеїсти купували б самостійно. Зауважимо, що батьки ліцеїстів й так покривають понад третину витрат. Наприклад, у 2015 році з бюджету було виділено лише 800 тис грн, а батькам довелося внести ще близько 300 тис грн.

Станом на 1 травня цього року в ліцеї навчається 302 особи, половина з яких з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах (неповні, багатодітні сім'ї, діти-сироти, чорнобильці, діти учасників бойових дій, діти інвалідів).

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации