У Ніжині водій маршрутки відмовився безоплатно везти мати загиблого воїна АТО

19:05, 23 июля 2016

Общество

На Фейсбуці у користувача Євгена Луняка з`явився запис про те, що водій маршрутки в м.Ніжин нагрубив матері загиблого воїна АТО, та відмовився їй надати безоплатний проїзд.

Євген Луняк написав, що 21 липня опів на одинадцяту вечора в Ніжині біля залізничного вокзалу водій маршрутки відмовився безоплатно провозити мати воїна АТО, який у 2014 році трагічно загинув під Іловайськом. Бійця звали Олексій Шепелюк.

Після того, як мати Олексія Шепелюка показала посвідчення, за яким має право безоплатно їздити в транспорті, водій гиркнув: "Мені байдуже, де і через що загинув ваш син! Платіть за проїзд!".

Ще одна пасажирка також підтримала хамську відповідь водія та сказала, що їй вже набридли «атошники»

Розгублена жінка, мати героя, сказала, що заплатить 7 грн, за проїзд, але їй було прикро, що син загинув, бо захищав таких українців, як водій цієї маршрутки.

Більшість людей у мікроавтобусі підтримали мати загиблого воїна та обіцяли написати скаргу на нього.

Тим часом, воді наказав всім вийти з маршрутки, бо раптом начебто щось в ній зламалось, а також повернув всім сплачені за проїзд кошти.

Один з пасажирів кинув гроші в обличчя водію, сказавши, що кращі люди гинуть в АТО, захищаючи таких нікчемнаголосивши на те, що кращі люди чомусь гинуть в АТО, захищаючи таких покидьків. Потім біля машини хлопець зняв на відео пасажирку та водія маршрутки і зробив декілька фото, щоб розпоширити про хамів інформацію.

Люди говорять, що безпардонне ставлення водіїв маршруток до учасників АТО та членів їх родин – явище, нажаль, доволі розповсюджене

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации