«Батьківщина» буде оскаржувати результати виборів на Чернігівщині у суді

13:05, 19 июля 2016

Выборы

Про це у прямому ефірі телеканалу «112» повідомив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин. Адже в партії переконані, що перемогу їх кандидата на 206-му округу начебто вкрали.

Рябчин заявив, що партія буде відстоювати свого кандидата – Юрія Власенка. Адже в «Батьківщині» переконані, що перемогу здобув не самовисуванець Максим Микитась, а їх кандидат.

Саме тому «Батьківщина» заявляє, що результати екзит пулу Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS хибні, адже їх проводили «люди Микитася». Втім, за власним паралельним підрахунком представників «Батьківщини» переміг саме Власенко.

Втім зауважимо, що на «нічній прес-конференції», яку «батьківщинівці» влаштували об 11-й ночі 17 липня, вони повідомили, що володіють цифрами саме на Чернігівських виборчих дільницях, що свідчить про перемогу Власенка на значній частині округів в місті.

Сьогодні опівночі ЦВК оприлюднило остаточні результати голосування виборців, що проживають по одномандатному виборчому округ №206. Згідно з їхніми цифрами, самовисуванець Максим Микитась перемагає у Юрія Власенка на 4,85%.

Ті дільниці, з яких ми отримали результати підрахунку голосів, говорять про те, що з відривом у 10% перемагає Юрій Власенко.

переконаний народний депутат Валерій Дубіль.

За словами Дубіля, влада забула, що її мандат фактично наданий Майданом, а зараз вона не гребує найогиднішими методами, опрацьованими «режимом Януковича».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации