На Чернігівщині чоловік навмисно підпалив три домогосподарства

16:50, 18 июля 2016

Общество
Під Черніговом в результаті серії навмисних підпалів постраждали 5 будинків

Під Черніговом в результаті серії навмисних підпалів постраждали 5 будинків

Сьогодні вночі на гарячу лінію пожежників прийшло повідомлення, що в селі Ковпита (Чернігівський р-н) загорілося господарча будівля. Через декілька хвилин виклик повторився, але горіла будівля поблизу. Потім пожежникам повідомили про третю пожежу.

За повідомленням Служби надзвичайних ситуацій в Чернігівській області, всі три будівлі в Ковпиті були підпалені навмисно. Жертв немає, нині правоохоронці проводять розслідування.

Зауважимо, що на перший виклик прибули пожежники і Михайло-Коцюбинського та Ковпити. Після другого повідомлення про пожежу на допомогу виїхало ще відділення з Чернігова та автоцистерна Ревунівського лісництва

Під час третього повідомлення про аналогічну пожежу на іншій вулиці, до Ковпити було направлено ще 3 автоцистерни з Чернігова та Остра, які знаходились на чергуванні в Гончарівському.

Всього до гасіння пожежі залучалося 24 чоловіки особового складу та 7 одиниць спеціальної техніки.  Всі ці групи пожежників впоралися із пожежами, які були спричинені спеціально. Але в результаті пожеж, було нанесено значну шкоду приватним господарствам: вогонь знищив покрівлю та перекриття будівель, згорів мотоцикл та 3 т сіна тощо.

 За повідомленням сектора комунікації ГУНП в Чернігівській області, правоохоронцям вдалося знайти чоловіка, який навмисно підпалив господарські приміщення. Це - 35-річний місцевий житель, безробітний, раніше судимий. Чоловік зізнався у скоєному і дав свідчення. Відкрито кримінальне провадження.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации