Радикали-нардепи взяли на поруки «радикалів-хабарників» з Мени

14:15, 16 июля 2016

Политика
Купрієнко та Лозовий взяли на поруки міського голову Мени та депутата райради

Купрієнко та Лозовий взяли на поруки міського голову Мени та депутата райради

Вчора, 14 липня, нардепи з Радикальної партії Андрій Лозовий та Олег Купрієнко взяли на поруки однопартійців – депутата Менської райради Валерія Гайдукевича та міського голову Геннадія Примакова –  яких правоохоронці спіймали на хабарі розміром в 1 тис доларів. Таке рішення ухвалив Новозаводський районний суд.

Прокуратура вимагала або запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців, або заставу розміром в мільйон гривень. Разом із тим прокуратура подала клопотання до суду, де робився акцент на партійній приналежності обвинувачених менських депутата та міського голови, що здивувало всіх присутніх.

Як відомо, Примакова та Гайдукевича правоохоронці затримали під час отримання хабара від підприємця, якому вони пообіцяли у сприянні під час виділення земельної ділянки в оренду в Мені.

Втім, Олег Ляшко у це не повірив, пов’язавши ситуацію з виборами по 206-му окрузі, мовляв, недобросовісні конкуренти підставили. Ляшко з трибуни парламенту повідомив, що він погодиться із тим, щоб у нього «відсохла рука», якщо його однопартійці брали хабар.

Пізніше Ляшко також зателефонував Чернігівському прокурору Віктору Носенку та, обізвавши його «свинею» та іншими неприємними словами, порадив написати рапорт на звільнення. Ляшко намагався переконати Носенка, що той бере хабарі та незаконно саджає людей. Адже одразу після затримання радикалів Примакова та Гайдукевича, прокуратура повідомила, що спостерігала за діяльністю Примакова вже декілька місяців, тож зрештою затримала при отриманні хабара.

Пізніше на сайті Генеральної прокуратури України з’явилася інформація щодо цього інциденту: відомство вже внесло інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за вказаним фактом за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 КК України (погроза насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та ч. 1 ст. 343 КК України (вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконного рішення). Нині провадяться невідкладні слідчі та процесуальні дії.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации