Народний депутат від Радикальної партії у Чернігові перешкоджає журналістській діяльності

22:45, 15 июля 2016

Общество
Народний депутат Купрієнко відбирає камеру у журналіста. Відео

Народний депутат Купрієнко відбирає камеру у журналіста. Відео

Сьогодні в приміщенні Новозаводського суду народний депутат-радикал Олег Купрієнко заборонив чернігівському журналісту Андрію Тітку знімати його на камеру. Разом із тим Купрієнко «тикав» журналісту, погрожуючи викинути камеру у вікно.

Народний обранець вирішив, що знімати його можна лише тоді, коли він надасть згоду; або вже під час судового засідання, яке він назвав «публічною подією». Втім, знімати нардепів під час судових перерв, - переконаний відомий в Чернігові адвокат Купрієнко, - не можна.

До речі, своєю популярністю нардеп також похизувався, зауваживши, що він виріс у цьому місті і його тут всі знають, тож, коли він подасть позов до суду на журналіста Тітка, то останньому доведеться зняти штани та заплатити штраф. Забороняючи журналісту знімання до початку судового засідання, Купрієнко посилався на Цивільний кодекс, але не зауважив на яку саме статтю.

Радикал також дозволив собі вирвати із рук камеру, на яку журналіст його фільмував. Все це можна побачити на відео, яке Купрієнко вимагав витерти. Втім, коли він зрозумів, що йде пряма трансляція, забарився.

Нардпеп, який видає з себе обізнаного юриста, певно, не знає про статтю 171 Кримінального кодексу, яка називається «Перешкоджання журналістській діяльності». Нардеп, певно, не розуміє, що він не хазяїн життя, а в Україні перед законом всі рівні, про що я йому неодноразово нагадував. А тому його погрози щодо того, що він викине редакційний апарат у вікно, розіб'є його, або ж те, що роздягне мене до трусів, вважатиму особистою погрозою мені.

написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Андрій Тіток.

Показово, що і нардеп Купрієнко, і заступник голови обласної організації Радикальної партії Володимир Шкарпітко дозволили собі звертатися до журналіста «на ти», акцентуючи увагу на його молодому віці.

За іронією долі на судовому засіданні визначалася запобіжна міра депутату-радикалу Менської райради Валерію Гайдукевичу, який вчора був спійманий працівниками СБУ під час отримання хабара розміром в 1 тис доларів. Сам журналіст зауважує, що збирався об'єктивно висвітлити інцидент, який склався навколо менського депутата-радикала Гайдукевича, але радикали на плідну розмову налаштовані не були.

Насправді, такі радикали нам не потрібні, адже ані він, ані Купрієнко не хотіли чути моїх доводів стосовно того, що я прийшов до суду, аби записати позицію й точку зору їхніх затриманих колег. Власне, для того, аби вийшов об'єктивний матеріал по суті справи. І наскільки я знаю із власних джерел, прес-служба Радикальної партії дуже просила, аби на засідання прийшли журналісти. Очевидно, не для того, щоб їх поливав брудом надто знервований нардеп.

написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Андрій Тіток.

Радикально налаштований Купрієнко зрештою пообіцяв журналістові, що обов’язково подасть на нього до суду, а потім екс-адвокат викликає поліцію, зауваживши, що без них він не зможе встановити особу журналіста.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации