Сьогодні за підозрою у хабарництві затримали Менського міського голову

20:30, 14 июля 2016

Общество

Сьогодні, 14 липня, Менського міського голову Генадія Примакова та керівника місцевої партійної організації Радикальної партії Валерія Гайдукевича було затримано за те, що вони вимагали хабар у місцевого підприємця за сприяння у виділенні земельної ділянки.

Про це повідомляє прес-служба Служби Безпеки України.

За їх повідомленням, Примаков та Гайдукевич вимагали 1 тис доларів за те, що вони посприяють підприємцю в отриманні земельної ділянки розміром близько одного гектару. Працівники прокуратури та спецслужб затримали мера та депутата в їх службових кабінетах одразу після отримання хабара. Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці також встановили, що під час сесії Менської міської ради Примаков, дійсно, посприяв розгляду цього питання. Разом із тим було затверджено виготовлення проектно-технічної документації вказаної ділянки. Втім, остаточне рішення депутати мали ухвалити на позачерговій сесії міськради.

Про затримання сьогодні також говорив й Лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Втім, він не вірить, що його однопартійці спроможні вимагати хабарі. Ляшко навіть сказав: «Нехай в мене рука відсохне, якщо хтось там брав хабар». Головний радикал пов’язав це затримання з політпереслідуваннями, пов’язаними з проміжними виборами, які відбудуться у цю неділю – 17 липня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации