Вибори 2016 є найбільш беззмістовними : Олексій Кошель

16:00, 14 июля 2016

 Политика Выборы

Сьогодні, 14 липня, у прес-центрі «Чиста політика» відбулась прес-конференція генерального директора Комітету виборців України Олексія Кошеля. Обговорюючи ситуацію яка склалась на 206 окрузі пан Кошель зазначив, що робота з виборцем не повинна супроводжуватися грошима, лампочками або дитячими майданчиками. Кандидат в народні депутати України мають займатися законотворчістю і вирішувати всеукраїнські питання.

На всіх округах в цьому році головною проблемою є намагання підкупити виборців. З цим потрібно боротися. Поліція, державні органи і громадськість мають діяти більш активні. Також хочу повідомити, що Комітет виборців України спільно із центром СОЦІС зроблять екзит-пол за результатами довиборів народного депутата по 206 округу. Крім Чернігова ми будемо робити екзіт-поли на округах у Калуші та Дніпрі. Ми прагнемо, що вибори пройшли чесно і результати екзит-полу не дуже відрізнялись від офіційних.

зазначив Олексій Кошель.

 

Також Олексій Кошель додав, що представники від технічних кандидатів у ДВК можуть працювати на фальсифікацію виборів. На його думку, вони можуть зараховувати спірні бюлетені на користь тих чи інших кандидатів. Або ж вже після того, як спостерігачі оглянуть протоколи із мокрими печатками та підуть з дільниць, домогтися перерахунку голосів на дільниці.

Нагадаємо, що вибори по 206 округу відбудуться 17 липня.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации