Через борги по рахунках чернігівці та ніжинці можуть залишитися без тепла

14:30, 14 июля 2016

Общество
Які сюрпризи готує новий опалювальний сезон: Чернігів та Ніжин може залишитися без тепла

Які сюрпризи готує новий опалювальний сезон: Чернігів та Ніжин може залишитися без тепла

Чернігівці та ніжинці в опалювальному сезоні 2016-2017 року можуть залишитися без тепла та гарячої води, бо «НіжинТеплоМережі» та ПАТ «Облтеплокомуненерго» мають найбільшу заборгованість в області перед ПАТ «Чернігівобленерго».

Про це сьогодні, 14 липня, під час спілкування з журналістами повідомив голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач.

Так, ніжинське підприємство має сплатити «Чернігівобленерго» близько 6 млн грн, але допоки жодних спроб вирішити проблему не було. Тож ПАТ «Чернігівобленерго» у квітні цього року припинило постачання електроенергії «НіжинТеплоМережі». Але ситуацію в Ніжині рятує водоканал, який сплачує по рахунках за 27 точок обліку, - розповідає Ткач.

На жаль, безоплатно електроенергію надавати ми не можемо, бо ми теж маємо сплатити гроші державному підприємству «Енергоринок».

підкреслив голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач.

 

З ПАТ «Облтеплокомуненерго» в Чернігові ситуація складніша: на кінець опалювального сезону компанія мала борг у 20 млн грн, то зараз ситуація не дуже покращилася, адже борг залишається доволі великим – 16 млн грн. До того ж графік сплати, який підприємство погодило із ПАТ «Чернігівобленерго», не виконується. За словами Ткача, це критична ситуація, тож на кінець місяця вже заплановане повне відключення тепломереж від електромереж компанії.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации