За жертовність і любов до України члени Самооборони отримали медалі

12:24, 03 декабря 2015

Общество
Річниця Самооборони Майдану

Річниця Самооборони Майдану

Вчора, 1 грудня, Самооборона Майдану відзначала річницю свого існування. З цієї нагоди у Михайлівському золотоверхому соборі в Києві відбулася зустріч представників з усієї країни, там було нагороджено учасників революції.

Архімандрит Лаврентій відслужив панахиду за загиблими на Майдані та у зоні АТО і провів молебень за військовими, які захищають цілісність українських кордонів.

Потім від патріарха Філарета нагородив членів Самооборони. Зокрема, медаль «За жертовність і любов до України» отримали Ірина Тімофєєва та Віталій Кадик із Чернігова, Віталій Курач із Ріпок, Наталія Нос із Ніжина та Олександр Хомазюк із Городні.

UserCommentAvatar

А никто и не сомневается, что будут виноваты дети.. Обязательно будут учитываться положительные характеристики и волонтерский опыт подозреваемого. Вот так собираются наказывать пьяного волонтёра, задушившего ребёнка. А никто и не сомневается, что будут виноваты дети.. Вы же видели, что мент говорил - дети, мол, не в ту сторону побежали, а он не успел сориентироваться.... уже сразу и оправдание

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации