В Чернігові побудують пункт для тимчасового перебування безпритульних тварин

13:55, 13 июля 2016

Общество

В кінці цього місяця в Чернігові почнеться будівництво тимчасового пункту для утримання тварин, де вони перебуватимуть тимчасово, а одразу після стерилізації та щеплення від сказу тварин відпускатимуть. Одночасно у пункті зможуть перебувати до 183-х тварин.

Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

в минулому місяці відбувся тендер, переможцем якого стало підприємство «Спецсервіс АДС». На реалізацію задуму міська рада виділила 4,2 млн грн.

Нині триває паперове оформлення дозволів на будівництво, а вже в кінці липня, - запевняє Куц, - підприємство розпочне будівельні роботи.

Майбутній притулок буде зведений в промисловій зоні Чернігова – вул. Любченка (ділянка площею 0,86 га).

У рамках реалізації проекту днями в Управлінні ЖКГ також відбулася зустріч із зооактивістами, де було прийнято рішення розробити проект «Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2016-2020 роки».

Втім, допоки невідомо за який кошт буде утримуватися заклад після його зведення. Питання оплати комунальних послуг та фінансування інших поточних витрат ініціативна група перенесла для обговорення на наступну зустріч.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации