Виконком оптимізував порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі

16:45, 11 июля 2016

В Чернигове

Нещодавно виконавчий комітет чернігівської міської ради затвердив «Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у місті». Таким чином, було встановлено режим роботи об’єктів торгівлі протягом яких суб’єкт господарювання може здійснювати діяльність, а саме: в денний час – з 8:00 до 22:00 і в нічний час – з 22:00 до 8:00.

Владислав Атрошенко вважає, що виконком цим рішенням значно оптимізував порядок отримання послуги із встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг. Тепер суб’єкт господарювання має подати до управління економічного розвитку міста інформаційний лист-заяву про встановлення режиму роботи свого підприємства у денний час і з моменту надходження заяви до управління режим роботи він буде вважатися офіційно встановленим.

Нагадаємо, що багато чернігівців обурені роботою деяких магазинів, які працюють у нічний час і продовжують продавати спиртних, що є порушенням закону. Тому під час засідання виконавчого комітету Владислав Атрошенко дав доручення всім відповідним службам значно посилити контроль за такими закладами і змусити їх виконувати українське законодавство.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации