Кожен восьмий чернігівець переконаний, що відповідальність за його добробут має нести виключно держава

Лише третина чернігівських сімей оцінила рівень своїх доходів як «достатній», хоча в середньому по Україні таких сімей майже половина.

Опитування було проведено в рамках щорічного обстеження умов життя українських домогосподарств, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Так, в Чернігові лише 37%  родин назвали свої доходи достатніми (в середньому по Україні таких сімей 46%), але разом із тим заощаджень вони не робили. На «чорний день» відкладає лише 5%  чернігівців.

Зауважимо, що 53% чернігівців оцінили свій дохід достатнім для того, щоб харчуватися, але недостатнім для того, щоб купувати непродовольчі товари.

Ще 6% чернігівських сімей зауважили, що їм не вистачає навіть на повноцінне харчування.

Запитали статисти у респондентів і про те, хто має нести відповідальність за добробут їх родин. В результаті чого вийшли наступні цифри: 61% опитаних переконані, що відповідальність лежить і на державі, і на них самих; 18% чернігівців обрали відповідь «переважно держава»; кожен восьмий переклав відповідність повністю на державу, а лише 9% опитаних – повністю на себе.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации