Секретаря ОВК №206 можуть відсторонити від обов’язків ?

11:20, 11 июля 2016

 Политика Выборы

Нещодавно 12 членів окружної виборчої комісії №206 проголосували за постанову-звернення до Центральної виборчої комісії щодо відсторонення від посади секретаря комісії Сергія Соломахи.

Їм не сподобалося, що на своїй сторінці у «Facebook» Соломаха начебто агітував проти кандидата від влади Микитася. Ось, що саме написав пан Соломаха:

Шановні панове волонтери України! Якщо Ви за чесні вибори і притягнення до відповідальності порушників виборчого Закону щодо проведення незаконної агітації кандидатом Микитасем М.В. в міському палаці з 15 по 17 червня, яке було зафіксовано поліцією на вимогу офіційних спостерігачів від ВГО «ОПОРИ». Прошу допомогти мені скласти Протокол про адміністративне порушення, бо ОВК № 206, після тривалої суперечки, дала на його складання термін лише до 10 липня (неділя), а не до 11 як я наполягав. Адже треба ще отримати підпис порушника, а це за у п’ятницю не можливо. Крім того, я не знаю який термін встановлено законом на складання протоколу з дня скоєння порушення. Може вже це й термін сплив?

саме так написав Сергій Соломаха.

 

Зазначимо, що Сергій Соломаха є одним із найдосвідченіших членів діючої виборчої комісії. Рішення Центральної виборчої комісії по цьому питанню очікується найближчим часом.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации