Чернігівська «Десна» перемогла найбільш титулований клуб Ірану

09:00, 10 июля 2016

Цього року іранський футбольний клуб «Персеполіс» проводить підготовку до нового сезону в столиці Україні. В тому ж Києві готується до нового сезону в першій лізі і чернігівська «Десна». Сьогодні, 9 липня, футболісти «Десни» засмутили іранський клуб.

Гості з Ірану виступали в ролі фаворитів цього матчу, але командна робота футболістів чернігівського клубу взяла гору.

Рахунок в матчі відкрив новачок «сіверян» форвард Олександр Філіппов. За кілька хвилин до кінця першого тайму іранці зрівняли рахунок. Гол на рахунку Амірі. В другому таймі наставники команд провели ряд замін. Олександр Рябоконь хотів перевірити різні схеми гри команди. На 87 хвилині матчу Максим Банасевич забив гол і вивів команду вперед. Зрештою матч так і закінчився з рахунком 2:1 на користь «Десни».

Нагадаємо, чемпіонат в першій лізі розпочинається 24 липня.