У Чернігові вартість харчування для школярів зросте

17:55, 09 июля 2016

В Чернигове

Вчора, 8 липня, у Чернігові відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради. На ньому було розглянуто питання щодо вартості харчування дітей в ЗНЗ.

Беручи до уваги той факт, що ціни на основні групи харчових продуктів зросли в ціні в середньому на 15-25 %, начальник управління освіти міської ради Василь Білогура наполіг на тому, що б збільшити з 1 вересня вартість харчування в школах.

З 1 вересня батьки продовжать доплачувати 4 грн., як і в травні, а бюджет міста платитиме не 6, а 8 грн. за день. Вартість такого рішення - близько 2 млн грн. на останні 4 місяці 2016 року. А зранку я пояснював підприємцям свою позицію, що чесно сплачені ними податки за землю, акцизний збір, «біла» зарплата працівникам - це головні джерела наповнення бюджету міста, а отже, його розвитку. Це і харчування наших дітей, дороги, прибирання і зовнішній вигляд міста тощо

зазначив міський голова Владислав Атрошенко.

Він також закликав всіх підприємців сприймати міську владу як партнера, разом з тим розуміти, що вони несуть відповідальність за наповнення бюджету міста.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации