Кому дістався 42 маршрут в Чернігові?

11:40, 09 июля 2016

В Чернигове

8 липня завершився конкурс на пасажирські перевезення по маршруту номер 42. На конкурс подав документи лише один перевізник ДП ЧАК плюс. Він же обслуговував і до цього даний маршрут.

Депутат Деснянської районної у м. Чернігові ради Тетяна Романова так прокоментувала перемогу в конкурсі ДП ЧАК плюс на своїй сторінці в «Facebook»

В цілому скарг і зауважень щодо роботи маршруту до перевізника не було. Дотримується графіку руху, слідкує за роботою свого персоналу та за станом рухомого складу. З моєю пропозицією розмістити розклад руху в кожен транспортний засіб на маршруті перевізник погодився і пообіцяв це зробити вже з понеділка.

додала Тетяна Романова.

Також перевізник зазначив, що на даний момент не має впевненості в стабільності в країні тому оновлювати рухомий склад він не може. Для розвитку необхідно мати відчуття надійності і перспективний план, але тим не менше, він готовий працювати і вдосконалювати свою роботу.

Нагадаємо, що місткість даних автобусів до 22 пасажирів. Кількість транспортних засобів на маршрут - 14+2 резервні. Графік роботи маршруту : з 6:00 до 19:00 з інтервалом 7-10 хв, з 19:00 до 23:00 з інтервалом 15-25 хв.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Войти используя социальные сети

Войти используя социальные сети

Войти в аккаунт

Нужна помощь?

Создать новую учетную запись

Измениить свои данные вы сможете в личном кабинете после окончания регистрации